Wentylacja, ogrzewanie i pompy ciepła LublinGaleria FOTOOgrzewanieWentylacjaKlimatyzacjaCentralne odkurzaczeInstalacje sanitarneŁazienkiKontakt
LUXDOM Lublin
Instalacje dla Wymagających
Natryski
Wanny
Sanitariaty
Odwodnienia natryskowe
Stelaże WC , bidet, umywalka
Łazienki

W zakładkach po lewej stronie przytaczam przykładowe rozwiązania łazienek

           Zapraszam do przejrzenia zakładek
Firma Luxdom posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Postanowiliśmy poszerzyć ją o odwodnienia prysznicowe. Sprzedawane przez nas urządzenia produkowane są przez uznaną firmę Viega. Ich przeznaczeniem jest odprowadzane wody w kabinach prysznicowych. Na początku trochę specyfikacji technicznych. Kratki prysznicowe są regulowane oraz dopasowane do kształtu i wzoru płytek, posiadają one ramę na ruszt. Ich korpus podstawowy ma regulowaną wysokość i posiada obracany odpływ. W naszej ofercie posiadamy pięć długości panelów: 750, 800, 900, 1000 i 1200 mm. Odwodnienia prysznicowe posiadają wewnętrzny spadek co skutkuje całkowitym opróżnianiem. Odpływ odwodnienia jest samoczyszczący i obrotowy o wysokiej wydajności. Istnieje możliwość wyjęcia osadnika zanieczyszczeń. Wysokość syfonu wynosi 50 mm. To główne z danych technicznych jakie należy wymienić przy odwodnieniach prysznicowych.
Visign to technika wysokiej jakości, dobre pomysły i fachowe wzornictwo. Kształt odwodnienia zawsze podąża za funkcją, ponieważ oprócz designu liczy się przede wszystkim funkcjonalność.
W ofercie znajdują się również odpływy narożne. Ich specyfikacja techniczna znajduje się na tej podstronie. Oprócz narożnych odwodnień nasza oferta obejmuje odwodnienia w wersji smuklejszej, czyli bez obramowania. Brak kołnierza powoduje, że montaż kratki jest dużo prostszy. Pomimo węższej formy kratki jej wydajność wcale nie jest mniejsza. Wynosi ona ok. 0/7 l/s.
Firma Luxdom to nie tylko klimatyzacja, instalacje sanitarne czy centralne odkurzanie, ale również wentylacja Lublin.
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.
luxdom@interia.pl

Strona używa cookies(ciasteczek).Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies,zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Wentylacja, ogrzewanie i pompy ciepła Lublin|Galeria FOTO|Ogrzewanie|Wentylacja|Klimatyzacja|Centralne odkurzacze|Instalacje sanitarne|Łazienki|Kontakt