Wentylacja, ogrzewanie i pompy ciepła LublinGaleria FOTOOgrzewanieWentylacjaKlimatyzacjaCentralne odkurzaczeInstalacje sanitarneŁazienkiKontakt
LUXDOM Lublin
Instalacje dla Wymagających
Disan
Venton
VACUFLO
Sach
Centralne odkurzacze

Centralne odkurzanie w domach i budynkach komercyjnych to :
- Brak unoszenia kurzu przez powietrze wydmuchiwane z tradycyjnego odkurzacza
- Brak konieczności częstego opróżniania odkurzacza
- Niektóre odkurzacze same się czyszczą wyrzucając odpady do kanalizacji
- Umożliwiają odkurzanie/zbieranie wody
- Nie ciągamy za sobą odkurzacza - nosimy rurę najczęściej 7mb
- Są systemy przy których nie nosimy rury - wyciągamy ją z gniazdka , po skończeniu sprzątania sama         automatycznie chowa się w ścianie/podłodze

Coraz więcej ludzi decyduje się na instalację w swoich domach centralnego odkurzania. Nie da się ukryć, tego rodzaju rozwiązanie jest nie tylko niezwykle wygodne, ale również praktyczne. Choć jeszcze kilka lat temu kojarzone było z instalacją zbyteczną i luksusową, teraz odkurzanie centralne jest koniecznością niemal każdym nowo wybudowanym domu.
Jako firma, zajmujemy się instalacją odkurzania w każdym rodzaju wnętrz. Niezależnie od tego, czy dysponują Państwo nowym domem, mieszkaniem w kamienicy czy starą posiadłością – cieszymy się z każdego wyzwania, a wszystkie nasze zlecenia traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny.
Centralne odkurzacze - raj dla alergików
Poza wygodą, system odkurzania centralnego, ma jeszcze wiele innych zalet. Przede wszystkim bardzo dokładnie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i kurzu. Tego rodzaju rozwiązanie jest niezwykle istotne dla wszelkiego rodzaju alergików, którzy nie są odporni na unoszący się w powietrzu pył. Również rzadkie opróżnianie odkurzacza ma duże znaczenie dla osób uczulonych. Ograniczenie kontaktu z kurzem wpływa bowiem zbawiennie na dobry stan zdrowia alergików.
Firma Lux Dom zapewnia Państwu także przełomowe rozwiązanie związane z innowacyjnymi patentami z USA. Używamy bowiem nowoczesnego systemu, który pozwala na chowanie rury ssącej w ścianie budynku. Dzięki temu nie ma potrzeby ciągłego noszenia ze sobą rury, która czasami może być zbyt ciężka.
Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu. Jednocześnie dodajemy, że instalowana przez nas wentylacja Lublin również zdobywa popularność na rynku budowniczym. Kompletna oferta naszej firmy znajduje się w pozostałych zakładkach strony.
Nie noś węża po domu   
Centralne odkurzanie bez noszenia węża

mamy na to PATENT Made in USA
szczegóły na
 
www.vacuflo.com/hide-a-hose-central-vacuum-hose

oraz w zakładce VACUFLO             

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy, wśród której znajduje się wentylacja Lublin.
  tel.0504051482    luxdom@interia.pl

 


Strona używa cookies(ciasteczek).Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies,zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 Wentylacja, ogrzewanie i pompy ciepła Lublin|Galeria FOTO|Ogrzewanie|Wentylacja|Klimatyzacja|Centralne odkurzacze|Instalacje sanitarne|Łazienki|Kontakt